אולמות לבר מצווה​ במרכז

חגיגת בר המצווה היא החגיגה השנייה בחשיבותה ביהדות בפרט ובחיי הגבר היהודי בכלל, שנייה רק לחתונה כמובן. יש הבוחרים לחגוג את בר המצווה בכותל המערבי במסגרת יום שלם ומרגש של עלייה לתורה, מסיבה, טיול בעיר העתיקה וכדומה. יש הבוחרים לעשות בר מצווה באולם יוקרתי במרכז או באזור המגורים עם 500 אורחים, בני משפחה וחברים ויש משפחות אשר בוחרות לחגוג בר מצווה בצנעה, באיזה טיול לחו"ל (או למשחק של ברצלונה).

 

אלו המעדיפים לחגוג את בר המצווה באולם לבר מצווה במרכז, צריכים לדעת מספר דברים חשובים לפני הבחירה באולם האירועים הרצוי. אולם לבר מצווה במרכז חייב לכלול מספר דברים אשר בלעדיהם חגיגת בר המצווה לא תהיה שלמה.

 

הדבר הראשון הוא התאמת האולם לאופי החגיגה. אם יש לכם מספר אורחים מועט והאולם לבר מצווה הינו גדול מאד, האורחים שלכם ילכו לאיבוד באולם, וזה לא דבר חיובי. גודל האולם לבר מצווה צריך להיות מותאם לכמות האורחים כך שמצד אחד יהיה מרווח ונעים ומצד שני לא גדול מדי.

 

אולם לבר מצווה במרכז

 

דבר נוסף הינו עיצוב האולם. מרבית האולמות לא מותאמים ומעוצבים במיוחד לאירועי בר מצווה וחשוב לשים לב כאשר אתם מגיעים לבחור אולם לבר מצווה במרכז שהאולם יהיה מעוצב ומותאם לאופי החגיגה, הכולל ככל הנראה הרבה מאד ילדים בגילאי 12-13, בני משפחה ובעיקר החברים של הילד החוגג.

 

דבר שלישי ואחרון לשלב זה הוא המיקום. אם אתם גרים באזור המרכז ומרבית האורחים הם מאזור המרכז, חובה שהאולם יהיה גם הוא באותו אזור. אתם לא רוצים לגרור את האורחים שלכם עשרות קילומטרים (שבישראל זה מתרגם לשעות בפקקים). עדיף למוצא אולם לבר מצווה באזור המרכז, אשר גם יתאים ברמה עיצובית וגם ברמת הגודל.

 

אולם לבר מצווה במרכז זה רק אקסייט!

אולמות לבר מצווה​ במרכז

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחינה חייג: 053-9344836

053-9344836​